Mesilased

Mesilasemad

Hetkel ei ole mesilasemasid saadaval!

2020. aastal müün Eestis vabapaarunud itaalia mesilasrassi mesilasemasid ning buckfasti tõugu vabapaarunud mesilasemasid. Buckfasti tõumaterjal on pärit Taanist tõuaretaja Ivan Nielseni mesilast. Tegemist on kaks aastat aretaja poolt hinnatud mesilasemadega.

  • 1-12 paarunud mesilasema 25 € tk
  • 13-24 paarunud mesilasema 23 € tk
  • 24-100 paarunud mesilasema 21 € tk
  • Suuremate koguste puhul küsi pakkumist!
  • Paarumata mesilasema 10 € tk

Hinnad sisaldavad käibemaksu

Mesilasemad saad mugavalt tellida meie e-poest –
https://mesiveski.ee/pood/

Enda mesilas pean valdavalt Itaalia rassi mesilasemasid, kes tänu parimate emadekasvatajate tööle on kohanenud põhjamaiste oludega ning on meie kliimas rahulikud, saagikad ja hästi talvituvad.

Mesilasemasid olen kasvatanud alates 2013. aastast. Nüüdseks võin öelda, et olen omandanud piisavalt kogemusi, et pakkuda enda kasvatatud emasid ka teistele mesinikele. Oma mesilasemade juures pean oluliseks talvekindlust, rahulikkust, meetoodangut, sülemlemiskainust ning haiguskindlust. Mesilasemad on saadaval alates 15-17. juunist.

Mesilaspered

Hetkel on mesilasperesid saadaval piiratud koguses!

Müün ületalvitunud 6-raamseid Itaalia rassi mesilasperesid 2019 aasta emadega. Kasutan Langstrothi raame, mille mõõdud on 482 mm X 230 mm. Mesilaspere on kliendile üleandmiseks tavaliselt valmis umbes võilille õitsemise ajaks. 6-raamne mesilaspere sisaldab nelja haudmeraami ja 1-2 söödaraami. Sellisel mesilasperel on kiire areng ning õigeaegsete hooldusvõtetega saab perelt heade ilmastikuoludega jooksval aastal korraliku saagi. Näiteks 2019 aastal saadi 50-60 kg mett. Mesilaspere hind on 160 eurot (sisaldab km). Mesilasperede müük toimub ostja taarasse. Mesilaspered väljastan pärast arve laekumist.

Täiendavate küsimuste ning suuremate koguste osas palun võtke ühendust: Telefon +372 55660798 
E-mail siimounap@gmail.com

Pildid on illustratiivsed.