Mesilased

Mesilasemad

Hetkel on mesilasemasid saadaval piiratud koguses! Enne tellimist täpsuta, kas emasid on saadaval!

2019. aastal müün Eestis vabapaarunud Itaalia mesilasrassi mesilasemasid, kes on vageldatud Soomest pärit tõumaterjalist.

Ühe paarunud mesilasema hind on koos käibemaksuga 27 eurot. Tellides rohkem kui 3 mesilasema siis saatekulu ei lisandu. Alates 5 emast on mesilasema hind 25 eurot koos käibemaksuga. Mesilasemad saad mugavalt tellida meie e-poest –
https://mesiveski.ee/toode/mesilasema/

Mesilasemasid postitan teisipäiviti ja neljapäeviti. Mesilasemad postitan pärast arve laekumist. Ise järele tulles saab mesilasemad kokkuleppel kätte pärast kella 18 Moostest Põlvamaalt.

Enda mesilas pean valdavalt Itaalia rassi mesilasemasid, kes tänu parimate emadekasvatajate tööle on kohanenud põhjamaiste oludega ning on meie kliimas rahulikud, saagikad ja hästi talvituvad.

Mesilasemasid olen kasvatanud alates 2013. aastast. Nüüdseks võin öelda, et olen omandanud piisavalt kogemusi, et pakkuda enda kasvatatud emasid ka teistele mesinikele. Oma mesilasemade juures pean oluliseks talvekindlust, rahulikkust, meetoodangut, sülemlemiskainust ning haiguskindlust. Mesilasemad on saadaval alates 10.-15. juunist.

Mesilaspered

Müün ületalvitunud 6-raamseid Itaalia rassi mesilasperesid. Kasutan Langstrothi raame, mille mõõdud on 482 mm X 230 mm. Mesilaspere on kliendile üleandmiseks tavaliselt valmis umbes võilille õitsemise ajaks. 6-raamne mesilaspere sisaldab nelja haudmeraami ja 1-2 söödaraami. Sellisel mesilasperel on kiire areng ning õigeaegsete hooldusvõtetega saab perelt heade ilmastikuoludega jooksval aastal korraliku saagi.

Hetkel ei ole mesilasperesid saadaval.